Drodzy pacjenci,
Uprzejmie informujemy, że dnia 16.09 w godzinach 13:00 – 15:30 w Pracowni RTG odbędzie się przerwa techniczna.
W tym czasie wykonywanie badań RTG będzie wstrzymane.
Pozostałe pracownie – Tomografia Komputerowa, USG, Densytometria będą działały bez zmian.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

